Reklama

W Gostyninie można pić pod chmurką. Gdzie i kiedy?

Opublikowano:
Autor:

W Gostyninie można pić pod chmurką. Gdzie i kiedy? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na gorące lato i zimne piwko w plenerze (niestety) trzeba jeszcze poczekać. Znane są jednak warunki, jakie trzeba spełnić, żeby móc pozwolić sobie na taki luksus. Bo przechylić popularnego browarka pod chmurką w Gostyninie można, ale jedynie w pewnych okolicznościach. A co do nich - odpowiednie przepisy ustaliły już władze miasta.

Na gorące lato i zimne piwko w plenerze (niestety) trzeba jeszcze poczekać. Znane są jednak warunki, jakie trzeba spełnić, żeby móc pozwolić sobie na taki luksus. Bo przechylić popularnego browarka pod chmurką w Gostyninie można, ale jedynie w pewnych okolicznościach. A co do nich - odpowiednie przepisy ustaliły już władze miasta. 

Piwoszom z pewnością marzyłby się totalny brak ograniczeń. W tym przypadku muszą co prawda obejść się smakiem, lecz są pewne okoliczności, które pozwalają na wypicie piwka w plenerze, bez obaw o rychłą wizytę mundurowych. A co postanowili w tej sprawie radni miejscy?

Otóż wprowadza się odstępstwo od spożywania alkoholu (niskoprocentowego rzecz jasna) w miejscach publicznych podczas imprez sportowych, rekreacyjno-rozrywkowych i kulturalnych, organizowanych przez Gminę Miasta Gostynina, MCK i MOSiR, lub którym organizację zleciły te podmioty. Alkohol wypić będzie można wówczas na placu przed zamkiem i placu przed Ratuszem.. 

Odstępstwo dotyczy też ogródków gastronomicznych powiązanych funkcjonalnie i organizacyjnie z lokalami znajdującymi się w ich bezpośrednim sąsiedztwie. Należy pamiętać, że alkohol można spożywać jedynie w trakcie imprez, podczas których organizator wydał jednorazowe pozwolenie na sprzedaż alkoholi. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE