Reklama

W imię zasad... Radni na "nie", podwyżki i tak wejdą w życie

Opublikowano:
Autor:

W imię zasad... Radni na "nie", podwyżki i tak wejdą w życie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Radni miejscy byli niemal jednomyślni i podczas wczorajszej sesji nie podjęli uchwały w sprawie podwyżek taryf dla zbiorowego odprowadzenia wody i ścieków na terenie Gostynina. Koniec końców, nic to nie zmienia, gdyż nowe stawki i tak już niebawem staną się faktem.

Radni miejscy byli niemal jednomyślni i podczas wczorajszej sesji nie podjęli uchwały w sprawie podwyżek taryf dla zbiorowego odprowadzenia wody i ścieków na terenie Gostynina. Koniec końców, nic to nie zmienia, gdyż nowe stawki i tak już niebawem staną się faktem.

Przypomnijmy, że 16 listopada burmistrz zweryfikował nowe taryfy przygotowane przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunalne i przekazał projekt uchwały Radzie Miejskiej. Jak można było się domyślać, w trakcie wczorajszych obrad, radni prawie jednogłośnie zdecydowali o niepodjęciu uchwały. Przeciw byli wszyscy obecni rajcy Inicjatywy dla Gostynina (na sesji zabrakło Magdaleny Augustyniak, Michała Bartosiaka i Martyny Chmieleckiej), a także Urszula Pieniążek i Wiesława Radecka. Od głosu wstrzymał się radny PiS, Grzegorz Gospodarowicz, natomiast Jan Głodowski był nieobecny.

Co to oznacza? A no nic... Niezależnie od decyzji radnych, nowe taryfy zaczną obowiązywać z dniem 22 stycznia.

Nowe stawki znajdziesz TUTAJ

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE