Reklama

Reklama

W niedzielę zamkną most w Płocku. Na cztery godziny

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: ms

W niedzielę zamkną most w Płocku. Na cztery godziny - Zdjęcie główne

foto ms

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 12 września w godz. 8:00 - 12:00 zostanie zamknięty dla ruchu most Legionów J. Piłsudskiego a także ulice Mostowa i Grabówka. Samochody i autobusy zostaną skierowane na objazd przez most Solidarności.

Reklama

Powodem jest 10. Półmaraton Dwóch Mostów, tego dnia Płockiem zawładnie kilkuset biegaczy. Organizacja biegu będzie powodowała utrudnienia w ruchu w rejonie Starego Miasta, Mostówki, Mostu im. Legionów Józefa Piłsudskiego i Grabówki. Przewidywane są czasowe zamknięcia ulic. 

Z ruchu pojazdów będzie wyłączona także ścieżka rowerowa na Moście Solidarności i parking dla odwiedzających ZOO (przy strzelnicy). 

Zmiana istotna jest m.in. dla osób korzystających z płockiej komunikacji miejskiej. Od godz. 8:00 do 12:00 autobusy linii 2, 4, 7 i 140 zostaną skierowane na trasy objazdowe, zatrzymywać się będą na wszystkich przystankach na trasie objazdu.

Objazd dla linii 2

w kierunku Podolszyc i Radziwia normalną trasą do ul. Kolegialnej, dalej: Wyszogrodzka (z dojazdem do przystanku Armii Krajowej 01 na ul. Wyszogrodzkiej przy Lidlu) – most Solidarności – Tokary – Dobrzykowska – Kościelna (przez przystanek przy PSS) – Kolejowa – Popłacińska (Radziwie, straż) – Stocznia

w kierunku Winiar – początek trasy na przystanku Stocznia (odjazdy o 8:39, 9:39, 10:39), dalej: Popłacińska (Radziwie, straż) – Kolejowa – Cicha – Dobrzykowska – Tokary – most Solidarności – przystanek Armii Krajowej 02 na ul. Wyszogrodzkiej w kierunku Imielnicy – Wyszogrodzka (Graniczna, Żytnia, Fabryczna, Wiatraki) – Ogródek jordanowski – Sienkiewicza i dalej trasa bez zmian (Sienkiewicza – Bielska – Tysiąclecia itd.)

Objazd dla linii 7

w kierunku Ciechomic trasa bez zmian do ul. Kolegialnej, dalej: Wyszogrodzka (do przystanku Popiełuszki – bez dojazdu do Podolszyc) – most Solidarności (bez wjazdu na pętlę Tokary) – Dobrzykowska – Kościelna (przez przystanek przy PSS) – Kolejowa – Kutnowska – Góry – Ciechomicka – Ciechomice

z Ciechomic po trasie: Ciechomicka – Góry – Kutnowska – Kolejowa – Cicha – Dobrzykowska – most Solidarności – Wyszogrodzka (bez przejazdu przez Podolszyce) – Sienkiewicza i dalej trasa bez zmian (Sienkiewicza – Bielska – Tysiąclecia itd.)

Autobusy linii 140 (dotyczy kursów o godz. 8:28 z Dworca kolejowego i 9:20 z Gąbina) w obydwu kierunkach przejadą ulicą Wyszogrodzką i mostem Solidarności z pominięciem Radziwia.

Autobusy linii 4 (dotyczy kursów o godz. 8:07 z Kostrogaju, 10:02 z Cm. Komunalnego oraz 8:47 i 10:47 ze Św. Huberta) w obydwu kierunkach przejadą po trasie: Wyszogrodzka (Żytnia, Graniczna, Popiełuszki, Armii Krajowej) – Jana Pawła II (Skotnickiego, Św. Wojciecha, Pniewskiego) – Nowickiego – Gościniec – Korczaka z pominięciem przystanków: Wesoła, Cholerka, Paśniki, Grabówka, most Solidarności i Ośnica).

Zmiana obsługi przystanków w czasie objazdu (od ok. 8:00 do ok. 12:00):

Zoo – w obydwu kierunkach bez linii 2, 7 i 140; autobusy linii 2, 7 i 140 w stronę w stronę Radziwia / Ciechomic / Podolszyc odjeżdżać będą z przystanku Ogródek jordanowski 02 na ul. Wyszogrodzkiej; w kierunku centrum odjeżdżać będą z przystanku Ogródek jordanowski 01 na ul. 4. Pułku Strzelców Konnych

rondo Lajourdie; Radziwie, wiadukt; Ośnica; most Solidarności; Grabówka; Wesoła – w obydwu kierunkach przystanki nieczynne

Radziwie, straż; Portowa – dojazd tylko autobusami linii 2; w kierunku Podolszyc, centrum i Winiar autobusy odjeżdżać będą z przystanków w stronę ul. Kolejowej

Cholerka; Paśniki – bez linii 4.

Artykuł pochodzi z portalu portalplock.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy