Reklama

Reklama

W powiecie rozmawiano o bezpieczeństwie

Opublikowano: śr, 22 cze 2016 11:09
Autor:

 W powiecie rozmawiano o bezpieczeństwie  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj w starostwie powiatowym odbyło się wspólne posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku oraz Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Posiedzeniu przewodniczył starosta Tomasz Matuszewski. W posiedzeniu uczestniczyli: członkowie Komisji oraz szefowie powiatowych służb, inspekcji i straży – wchodzący w skład Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego.

Reklama

Wczoraj w starostwie powiatowym odbyło się wspólne posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku oraz Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Posiedzeniu przewodniczył starosta Tomasz Matuszewski. W posiedzeniu uczestniczyli: członkowie Komisji oraz szefowie powiatowych służb, inspekcji i straży ? wchodzący w skład Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego.

Podczas spotkania, zostały omówione następujące tematy: ustalenie najistotniejszych zagrożeń bezpieczeństwa na terenie powiatu w okresie wakacyjnym oraz uściślenie kierunków działań organów samorządowych, służb, inspekcji i straży, skierowanych na zapewnienie bezpiecznego letniego wypoczynku – w ramach akcji „ Bezpieczne Wakacje 2016 „,; informacja o przygotowaniach mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa pobytu na terenie powiatu gostynińskiego pielgrzymów, którzy przybędą do nas na uroczystości organizowane przez Diecezję Płocką w dniach poprzedzających Światowe Dni Młodzieży.

fot./info. starostwo powiatowe

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.