Reklama

W powiecie rozmawiano o bezpieczeństwie

Opublikowano:
Autor:

 W powiecie rozmawiano o bezpieczeństwie  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj w starostwie powiatowym odbyło się wspólne posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku oraz Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Posiedzeniu przewodniczył starosta Tomasz Matuszewski. W posiedzeniu uczestniczyli: członkowie Komisji oraz szefowie powiatowych służb, inspekcji i straży – wchodzący w skład Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego.

Wczoraj w starostwie powiatowym odbyło się wspólne posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku oraz Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Posiedzeniu przewodniczył starosta Tomasz Matuszewski. W posiedzeniu uczestniczyli: członkowie Komisji oraz szefowie powiatowych służb, inspekcji i straży ? wchodzący w skład Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego.

Podczas spotkania, zostały omówione następujące tematy: ustalenie najistotniejszych zagrożeń bezpieczeństwa na terenie powiatu w okresie wakacyjnym oraz uściślenie kierunków działań organów samorządowych, służb, inspekcji i straży, skierowanych na zapewnienie bezpiecznego letniego wypoczynku – w ramach akcji „ Bezpieczne Wakacje 2016 „,; informacja o przygotowaniach mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa pobytu na terenie powiatu gostynińskiego pielgrzymów, którzy przybędą do nas na uroczystości organizowane przez Diecezję Płocką w dniach poprzedzających Światowe Dni Młodzieży.

fot./info. starostwo powiatowe

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE