Reklama

W Rytmie Walki, czyli akcja charytatywna dla Amelki

Opublikowano:
Autor:

W Rytmie Walki, czyli akcja charytatywna dla Amelki - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 9 września odbędzie się „Powiatowy Dzień Integracji Osób Niepełnosprawnych” organizowany przez starostwo powiatowe w Gostyninie. W ramach tego wydarzenia zorganizowana została akcja ,,W Rytmie Walki".

9 września odbędzie się ?Powiatowy Dzień Integracji Osób Niepełnosprawnych? organizowany przez starostwo powiatowe w Gostyninie. W ramach tego wydarzenia zorganizowana została akcja ,,W Rytmie Walki".

Akcja ma charakter charytatywny i polegać będzie na przeciąganiu po wyznaczonych ulicach Gostynina TIR-a z platformą, na której będzie grał DJ. Wyczynu tego dokonywać będą siłacze, sportowcy, osoby trenujące Krav Maga oraz ochotnicy chcący podjąć wyzwanie, którzy zgłoszą swój udział u koordynatora. Fundusze pozyskane podczas imprezy zamierzamy przeznaczyć na zakup wózków (wózek inwalidzki i wózek schodołaz) dla niepełnosprawnej dziewczynki Amelii Del Chierico oraz na cele statutowe stowarzyszenia.
Dziewczynka choruje na zanik istoty białej, wymaga ciągłej opieki. U taty dziecka wykryto nowotwór. Po trzech miesiącach walki z rakiem mężczyzna zmarł (w ubiegłym miesiącu), zostawiając żonę z trojgiem dzieci, w tym chorą Amelką. 

Koordynatorem akcji „W rytmie walki” jest stowarzyszenie pożytku publicznego Akademia Inicjatyw Młodzieżowych Dross. Zachęcamy do udziału w wydarzeniu oraz wspieraniu w poszukiwaniu sponsorów, którzy zapłacą za każdy metr walki z tir-em na rzecz chorej Amelki.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE