Reklama

W Starej Betoniarni popłynęło ciepło!

Opublikowano:
Autor:

W Starej Betoniarni popłynęło ciepło! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości To już koniec chłodów w Starej Betoniarni! Dziś w MCH, w obecności prezesa Rafała Różańskiego, a także szefa Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej, Szymona Niecia odbyło się oficjalne uruchomienie ciepła. Teraz Betoniarnia rozkręcić ma się na dobre.

To już koniec chłodów w Starej Betoniarni! Dziś w MCH, w obecności prezesa Rafała Różańskiego, a także szefa Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej, Szymona Niecia odbyło się oficjalne uruchomienie ciepła. Teraz Betoniarnia rozkręcić ma się na dobre.

Budowa instalacji centralnego ogrzewania  trwała od kwietnia tego roku, łączny koszt zadania to ok. 440 tys. zł. Jak mówi prezes Różański, była to inwestycja niezbędna, która ma znacząco wpłynąć na komfort najemców oraz klientów. W trakcie prac zużyto setki metrów rur, dziesiątki złączek i wykorzystano około 3 tys. litrów wody. Jak dodaje szef spółki, w ostatnim czasie udało się pozyskać nowych najemców, a uruchomienie ogrzewania może jedynie poprawić zainteresowanie przedsiębiorców Starą Betoniarnią.
- Informacja o trwającej inwestycji do spółki z promocją 3x1, sprawiły, że zainteresowanie lokalami wzrosło, dzięki czemu możemy pochwalić się pięcioma nowymi punktami handlowymi i usługowymi. Zakończenie inwestycji i uruchomienie ogrzewania ma sprawić, że takich punktów będzie regularnie przybywać. Na chwilę obecną użytkowana jest równo połowa - czyli 28 z 56 lokali dostępnych w Starej Betoniarni - wyjaśnia prezes.

Czy tendencja zwyżkowa utrzyma się?


 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE