Reklama

W starostwie przełamali się opłatkiem

Opublikowano:
Autor:

W starostwie przełamali się opłatkiem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj odbyła się Samorządowa Wigilia Powiatu Gostynińskiego, w której uczestniczyli przedstawiciele władz powiatu, gminy, miasta oraz szkół. Nie zabrakło również mieszkańców Gostynina. Wyjątkowym gościem na wigilii był ksiądz Biskup Roman Marcinkowski.

Wczoraj odbyła się Samorządowa Wigilia Powiatu Gostynińskiego, w której uczestniczyli przedstawiciele władz powiatu, gminy, miasta oraz szkół. Nie zabrakło również mieszkańców Gostynina. Wyjątkowym gościem na wigilii był ksiądz Biskup Roman Marcinkowski.

Spotkanie wigilijne rozpoczęło się od dwóch filmów. Na ekranie wszyscy goście mogli dostrzec, jak należy nieść pomoc potrzebującym. Po przedstawionym materiale, młodzież z Miejskiej Szkoły Muzycznej I stopnia w Gostyninie rozpoczęła śpiewanie kolęd. Następnie po przemowach zebranych, wszyscy wspólnie przełamali się opłatkiem, po czym zasiedli do stołu, aby spróbować wigilijnych potraw. O bogato zastawiony stół zadbali uczniowie z Technikum Żywienia z Gostynińskiego Centrum Edukacji.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE