Reklama

W Szczawinie Kościelnym praca wre! Gmina inwestuje w drogi

Opublikowano:
Autor:

W Szczawinie Kościelnym praca wre! Gmina inwestuje w drogi  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Aż 8 kilometrów dróg zostanie przebudowanych w tym roku w gminie Szczawin Kościelny. Jedną z najważniejszych inwestycji jest przebudowa drogi gminnej na odcinku Modrzew - Lubieniek, na którą to gmina otrzymała dofinansowanie z budżetu województwa mazowieckiego. Które drogi mogą jeszcze w tym roku liczyć na modernizację?

Aż 8 kilometrów dróg zostanie przebudowanych w tym roku w gminie Szczawin Kościelny. Jedną z najważniejszych inwestycji jest przebudowa drogi gminnej na odcinku Modrzew - Lubieniek, na którą to gmina otrzymała dofinansowanie z budżetu województwa mazowieckiego. Które drogi mogą jeszcze w tym roku liczyć na modernizację? 

Niedawno gmina oddała do użytku dwie nowo wybudowane drogi: w miejscowości Szczawin Borowy Wieś oraz w Waliszewie. Kolejne inwestycje to kwestia czasu. 30  kwietnia wójt Jerzy Sochacki oraz skarbnik Małgorzata Salamandra podpisali umowę na dofinansowanie przebudowy około kilometra drogi gminnej Modrzew - Lubieniek. Dotacja opiewa na kwotę 92 tys złotych. W imieniu samorządu Województwa Mazowieckiego umowę podpisał marszałek Adam Struzik.

Na tym jednak nie koniec. Jeszcze w tym roku na terenie gminy Szczawin Kościelny przebudowanych zostanie około 8 kilometrów dróg w następujących miejscowościach: Słup, Swoboda, Helenów I, Waliszew, Pieryszew, Szczawin Borowy Wieś, Krzymów, Gołas, Holendry, Suserz, Helenów Trębski, Wola Trębska oraz Szczawin Kościelny.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE