Reklama

W Szczawinie na ludową nutę! Zespół otrzymał koszulki z własnym logiem!

Opublikowano:
Autor:

W Szczawinie na ludową nutę! Zespół otrzymał koszulki z własnym logiem! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ludowy Zespół Pieśni i Tańca znów zachwycił gości przybyłych do Gminnego Ośrodka Kultury w Szczawinie Kościelnym. Tym razem szczawińscy artyści zaprezentowali się przy okazji przekazania koszulek od sponsora. Dzięki nim szczawiniacy będą reprezentować swoją gminę z własnym logiem na piersiach!

Ludowy Zespół Pieśni i Tańca znów zachwycił gości przybyłych do Gminnego Ośrodka Kultury w Szczawinie Kościelnym. Tym razem szczawińscy artyści zaprezentowali się przy okazji przekazania koszulek od sponsora. Dzięki nim szczawiniacy będą reprezentować swoją gminę z własnym logiem na piersiach!

W piątkowe popołudnie w Gminnym Ośrodku Kultury w Szczawinie Kościelnym miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Ludowy Zespół Pieśni i Tańca Szczawin Kościelny otrzymał od sponsorów 60 koszulek, które wyróżniać będą zespół podczas festiwali, przeglądów i koncertów. Wszystko to dzięki staraniom choreografa Tomasza Rutkowskiego.

Fundatorem była firma ATEB Spółka Cywilna z siedzibą w Płocku, będąca  Agencją Pracy Tymczasowej, specjalizującą się w doradztwie personalnym i rekrutacji personelu dla przedsiębiorstw poszukujących profesjonalnej kadry pracowniczej. Firma brała udział między innymi w takich realizacjach jak: rozbudowa rafinerii PKN Orlen w Płocku i LOTOS w Gdańsku, rozbudowa zakładów azotowych Anwil we Włocławku, budowa przepompowni gazu w Szamotułach czy kampusu TPSA w Warszawie.

W podziękowaniu dla sponsorów, którzy w osobach: pan Radosław Węglarz, pani Małgorzata Kotlicka i pan Dominik Kotlicki przybyli na to wyjątkowe wydarzenie, w towarzystwie władz samorządowych z wójtem Jerzym Sochackim na czele oraz rodziców, odbył się koncert Ludowego Zespołu Pieśni i Tańca Szczawin Kościelny. Dzieci i młodzież z Zespołu, przez 9 lat swojej dotychczasowej działalności, godnie reprezentują Gminę Szczawin Kościelny na przeglądach i festiwalach o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym. W swoim dorobku artystycznym LZPiT Szczawin Kościelny ma udział w wielu Festiwalach międzynarodowych: „Balkan Folk Fest” w Bułgarii, „Bellaria” we Włoszech, „Europeade 2014”, „Folklor Świata” w Zduńskiej Woli, „Z przytupem” w Zakrzewie, „Złota Praga” w Czechach. Ufundowane przez sponsorów koszulki, opatrzone logo Zespołu pozwolą Ludowemu Zespołowi Pieśni i Tańca Szczawin Kościelny godnie reprezentować się na arenie lokalnej, ogólnopolskiej i międzynarodowej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE