Reklama

W trosce o bezdomnych: policjanci sprawdzili opuszczone budynki

Opublikowano:
Autor:

W trosce o bezdomnych: policjanci sprawdzili opuszczone budynki - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Gostynińscy policjanci, z uwagi na niską temperaturę, po raz kolejny sprawdzali opuszczone budynki w trosce o bezpieczeństwo osób bezdomnych. Działania prowadzone były wspólnie z pracownikami socjalnymi gostynińskiego MOPS-u i GOPS-u.

Gostynińscy policjanci, z uwagi na niską temperaturę, po raz kolejny sprawdzali opuszczone budynki w trosce o bezpieczeństwo osób bezdomnych. Działania prowadzone były wspólnie z pracownikami socjalnymi gostynińskiego MOPS-u i GOPS-u.

W związku z niską temperaturą panującą na zewnątrz, która nie sprzyja osobom pozbawionym dachu nad głową, policjanci wraz z pracownikami socjalnymi kontrolowali opuszczone budynki, gdzie mogłyby przebywać osoby bezdomne. W ten sposób sprawdzali, czy ewentualnie znajdujące się tam osoby nie potrzebują pomocy. Ponadto działaniami objęte zostały również osoby starsze samotnie mieszkające, które mogłyby potrzebować pomocy bądź są zagrożone bezdomnością. Podczas spotkań sprawdzane było również to, czy osoby te mają opał i posiadają żywność. W trosce o bezpieczeństwo tych osób wspólne działania będą kontynuowane.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE