Reklama

W trosce o pieszych i rowerzystów: policjanci przeprowadzili kontrole

Opublikowano:
Autor:

W trosce o pieszych i rowerzystów: policjanci przeprowadzili kontrole - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj gostynińscy policjanci prowadzili na terenie naszego powiatu działania kontrolno-prewencyjne pn. „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Szczególną uwagę zwracali na wykroczenia popełniane przez pieszych i wobec pieszych.

Wczoraj gostynińscy policjanci prowadzili na terenie naszego powiatu działania kontrolno-prewencyjne pn. ?Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Szczególną uwagę zwracali na wykroczenia popełniane przez pieszych i wobec pieszych.

Celem wczorajszych działań było ograniczenie wypadków drogowych w z udziałem pieszych i rowerzystów. Policjanci szczególną uwagę zwracali na wykroczenia popełniane przez pieszych i rowerzystów  oraz przez kierujących wobec nich. Podczas działań ujawnionych zostało kilkanaście wykroczeń godzących w bezpieczeństwo NURD.

Ponadto w ramach promowania bezpieczeństwa w ruchu drogowym policjanci gostynińskiej drogówki w jadłodajni miejskiej MOPS rozdawali elementy odblaskowe oraz ulotki promujące właściwe zachowania niechronionych uczestników ruchu drogowego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE