Reklama

W Zamku rozmawiali o Startup'ie

Opublikowano:
Autor:

W Zamku rozmawiali o Startup'ie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj w sali kolumnowej Zamku Gostynińskiego odbyło się spotkanie na temat źródeł finansowania innowacji, możliwości dotacyjnych dla młodych firm w 2018 roku, sukcesów w temacie pozyskania finansowania, ekosystemów startupowych w Polsce, perspektyw wsparcia czy też networkingu przy cateringu i wiele innych.

Wczoraj w sali kolumnowej Zamku Gostynińskiego odbyło się spotkanie na temat źródeł finansowania innowacji, możliwości dotacyjnych dla młodych firm w 2018 roku, sukcesów w temacie pozyskania finansowania, ekosystemów startupowych w Polsce, perspektyw wsparcia czy też networkingu przy cateringu i wiele innych.

Zebranych powitała Małgorzata Gontarek, która od wielu lat związana jest z branżą nowych technologii, marketingiem internetowym i polską sceną stratupową.

Prelegenci: Paweł Przybyszewski, Joanna Makocka, Kamil Kociszewski i Małgorzata Gontarek odpowiadali między innymi na pytania skąd wziąć kapitał na własny biznes, jakie są etapy rozwoju, jak wyglądają działania promujące działalność i usługi Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Na zakończenie spotkania widzowie zadawali nurtujące ich pytania prelegentom, na które uzyskiwali wyczerpujące odpowiedzi.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE