Reklama

W zamku zagrają ku pamięci żołnierzy niezłomnych

Opublikowano:
Autor:

W zamku zagrają ku pamięci żołnierzy niezłomnych - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zapraszamy na koncert Pawła Piekarczyka i Leszka Czajkowskiego w pierwszą rocznicę odsłonięcia tablicy pamięci Żołnierzy Niezłomnych Północnego Mazowsza. Koncert obędzie się 3 grudnia (niedziela) o godzinie 17. Wstęp wolny.

Zapraszamy na koncert Pawła Piekarczyka i Leszka Czajkowskiego w pierwszą rocznicę odsłonięcia tablicy pamięci Żołnierzy Niezłomnych Północnego Mazowsza. Koncert obędzie się 3 grudnia (niedziela) o godzinie 17. Wstęp wolny.

Występ poświęcony będzie pamięci ppor. Henryka Jóźwiaka ps. ,,Groźny" i wszystkich Żołnierzy ROAK Oddziału Dubielaka ps.,,Myśliwy".

Gośćmi koncertu będą: Paweł Piekaczyk, bard, odznaczony przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę odznaką Polonia Restituta oraz Odznaką Honorową i Medalem Pamiątkowym Kustosza Tradycji, Chwały, Sławy i Oręża Polskiego.
Leszek Czajkowski, piosenkarz, bard, poeta, kompozytor i publicysta. Nawiązujący między innymi do twórczości Jacka Kaczmarskiego. Tygodnik ,,Gazeta Polska"przyznał mu tytuł ,,Człowieka Roku 1997". Od lat pracuje w Urzędzie do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE