Reklama

Wakacyjne i urlopowe propozycje – będzie się działo!

Opublikowano:
Autor:

Wakacyjne i urlopowe propozycje – będzie się działo! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od kilku dni mamy wakacje i rozpoczął się czas urlopów, dlatego jak co roku przygotowana została oferta nie tylko dla najmłodszych z terenu Gostynina.

Od kilku dni mamy wakacje i rozpoczął się czas urlopów, dlatego jak co roku przygotowana została oferta nie tylko dla najmłodszych z terenu Gostynina.

Urząd Miasta przygotował kino plenerowe, które cieszyło się w ubiegłym roku dużym powodzeniem. W lipcu i w sierpniu wyświetlone będą po dwa seanse filmowe. Dużą rolę odgrywa tu aura, która mamy nadzieję pozwoli obejrzeć filmy "pod chmurką". O szczegółach będziemy informować na stronie gostynin.pl lub na urzędowym Fb. Kolejna propozycja Urzędu to półkolonie, które odbędą się od połowy lipca do końca sierpnia. Dokładne daty oraz plan przygotowanych atrakcji będzie można znaleźć na stronie gostynin.pl i Fb Urzędu Miasta Gostynina.
Jak co roku, Miejski Punkt Wsparcia Dziennego dla Dzieci "Bartek" organizuje dla swoich podopiecznych gry i zabawy, które odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.
Miejskie Centrum Kultury zorganizowało Uliczny Projekt Prowokacja, ruszający już dzisiaj, kolejne w lipcu i sierpniu. Poza tym od 2 do 13 lipca trwać będzie Letnia Akademia Zdrowia. W planach MCK ma także kino kocykowe i break dance. Dowiadywać się o szczegóły można na stronie MCK -  http://mck-gostynin.pl/ i na stronach Urzędu Miasta Gostynina.
Zamek Gostyniński proponuje strefę kibica oraz wyświetlanie seansów filmowych na dużym ekranie. Ponadto planowane jest także karaoke. Przez cały wakacyjno-urlopowy czas, również w weekendy jest możliwość zakupienia kawy, herbaty, lodów czy napojów. Informacje na stronie zamku -  http://www.zamek-gostynin.eu/ oraz stronach urzędowych.
Natomiast w Starej Betoniarni "Latino Cafe" zorganizowało zajęcia pn. Taniec, Fintes i Muzyka, a w nich m.in. gry i zabawy integracyjne dla dzieci, step and shape dla dorosłych, taniec towarzyski użytkowy i inne. Wszystko odbywa się na terenie "Starej Betoniarni" Informacje szczegółowe na plakacie -  TUTAJ
Zapraszamy do wspaniałej zabawy i wypoczynku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE