Reklama

Warsztaty z eMCeKiem i policjantami

Opublikowano:
Autor:

Warsztaty z eMCeKiem i policjantami - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dzień bezpieczeństwa - pod taki hasłem rozpoczął się pierwszy dzień letnich warsztatów w Miejskim Centrum Kultury w Gostyninie. Zajęcia dla dzieci w tym dniu poprowadzili policjanci wraz z pracownikami MCK-u.

Dzień bezpieczeństwa - pod taki hasłem rozpoczął się pierwszy dzień letnich warsztatów w Miejskim Centrum Kultury w Gostyninie. Zajęcia dla dzieci w tym dniu poprowadzili policjanci wraz z pracownikami MCK-u.

"Letnie warsztaty z eMCeKiem" to dwutygodniowy cykl zajęć dla dzieci spędzających wakacje w Gostyninie. Zajęcia rozpoczęły się dzisiaj, a inauguracyjny dzień został określony "Dniem bezpieczeństwa’’. Przy tej tematyce nie mogło zabraknąć gostynińskich policjantów, którzy na zaproszenie pracowników MCK-u włączyli się w wspólne przeprowadzenie dzisiejszych warsztatów.

Dzieci zostały podzielone na dwie grupy - w piwnicach budynku funkcjonariusz omawiał postępowanie w trakcie wypoczynku nad wodą, w domu czy na drodze. W tym czasie drugi z policjantów grał z dziećmi w profilaktyczną grę planszową. Dzieci poprzez odpowiedzi na pytania z zakresu właściwych zachowań w różnych aspektach życia przyswajały wiedzę z zakresu bezpieczeństwa. W ten sposób organizatorzy chcieli przypomnieć najmłodszym o dbaniu o własne zdrowie i życie. Na zakończenie spotkania policjanci rozdali elementy odblaskowe.

Kolejne dni warsztatów zapowiadają się równie ciekawie, a dzisiejsze zajęcia zapewne pomogą dzieciom bezpiecznie spędzić wakacje i szczęśliwie wrócić do szkolnych ławek. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE