Reklama

Reklama

Warto pić mleko!

Opublikowano: czw, 9 lis 2017 11:14
Autor:

Warto pić mleko! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości „Znaczenie mleka i produktów mlecznych w diecie dzieci i młodzieży” to temat konferencji, którą zorganizowało Krajowe Stowarzyszenie Pomocy Szkole oraz starostwo powiatowe w Gostyninie. Jej celem było podkreślenie niezwykle ważnej roli mleka zwłaszcza w okresie wzrostu dzieci i młodzieży oraz upowszechnianie zdrowego żywienia na każdym poziomie edukacyjnym.

Reklama

?Znaczenie mleka i produktów mlecznych w diecie dzieci i młodzieży? to temat konferencji, którą zorganizowało Krajowe Stowarzyszenie Pomocy Szkole oraz starostwo powiatowe w Gostyninie. Jej celem było podkreślenie niezwykle ważnej roli mleka zwłaszcza w okresie wzrostu dzieci i młodzieży oraz upowszechnianie zdrowego żywienia na każdym poziomie edukacyjnym.

O konieczności spożywania mleka i produktów mlecznych ciekawie informowali przybyli prelegenci tj: pani Zofia Grzebisz – Nowicka Przewodnicząca Krajowego Stowarzyszenia Pomocy Szkole, pani Aleksandra Cichocka (pracownik naukowy z Instytutu Żywności i Żywienia), dyrektor Paweł Smoliński i dyrektor Jerzy Wal z Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa oraz przedstawiciel firmy Bakoma pan Michał Murawski.

Konferencja skierowana była do dyrektorów szkół, nauczycieli osób odpowiedzialnych za żywienie oraz do uczniów i rodziców. Uczestnicy mieli również możliwość degustacji produktów Firmy Bakoma, która wspiera akcję popularyzacji spożywania mleka i produktów mlecznych w szkołach.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (8)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.