Reklama

Ważą się losy pacjentów Arion Medu. Decyzje mają zapaść lada dzień

Opublikowano:
Autor:

Ważą się losy pacjentów Arion Medu. Decyzje mają zapaść lada dzień - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już jutro starosta Tomasz Matuszewski zasiąść ma do rozmów z dyrektor Arion Medu oraz prezesem PKS-u. Celem spotkania jest sprecyzowanie problemu komunikacyjnego, z którymi od grudnia zmierzyć się ma 2,5 tys. pacjentów.

Już jutro starosta Tomasz Matuszewski zasiąść ma do rozmów z dyrektor Arion Medu oraz prezesem PKS-u. Celem spotkania jest sprecyzowanie problemu komunikacyjnego, z którymi od grudnia zmierzyć się ma 2,5 tys. pacjentów.

Przypomnijmy, że od 1 grudnia Arion Med nie będzie już pełnił usług w przychodni przy ul. 3 Maja, gdyż swoją działalność przenosi całkowicie do podgostynińskiego Kruka. Wśród pacjentów pojawiły się głosy zaniepokojenia o problemy komunikacyjne związane z delokalizacją. Niezadowalająca wydaje się bowiem Ilość kursów do Gorzewa.

W celu dokładnego zdefiniowania problemu jutro starosta spotka się z prezesem Radosławem Markiem oraz dyrektor Borowicz. Jak się dowiadujemy, kwestia dojazdu dotyczy 2,5 tys. pacjentów, czyli nie tak dużej liczby jak pierwotnie przypuszczano. Spotkanie dać ma m.in odpowiedzi na pytania: w jakich godzinach konieczne jest zorganizowanie dodatkowych kursów oraz jak rozwiązać problem, jednocześnie utrzymując koszty ich wprowadzenia w granicach rozsądku.

Kolejne spotkanie odbędzie się także w tym tygodniu: starosta Matuszewski podjąć ma rozmowy z burmistrzem Pawłem Kalinowski oraz wójtem Edmundem Zielińskim.

Po tych naradach powinny zapaść pierwsze decyzje. Jakie one będą? Sprawę będziemy monitorować.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE