Reklama

Weganie będą protestować pod ubojnią

Opublikowano:
Autor:

Weganie będą protestować pod ubojnią - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jutro, pod kutnowską ubojnią odbędzie się zgromadzenie publiczne, którego celem jest zwrócenie uwagi na sytuację zwierząt hodowlanych oraz na prawa zwierząt. Wydarzenie odbędzie się w ramach Programu Tygodnia Weganizmu 2018.

Jutro, pod kutnowską ubojnią odbędzie się zgromadzenie publiczne, którego celem jest zwrócenie uwagi na sytuację zwierząt hodowlanych oraz na prawa zwierząt. Wydarzenie odbędzie się w ramach Programu Tygodnia Weganizmu 2018.

Ogłoszenie o planowanym zgromadzeniu publicznym pojawiło się na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Kutno. Zgromadzenie odbędzie się 19 kwietnia. Rozpocznie się o godz. 10 i ma potrwać do 16.

Zgromadzenia będzie miało charakter protestu stacjonarnego, bez przemarszu. Organizatorzy przewidują, że weźmie w nim udział 15-20 osób.

- Warsaw Animal Save ma przyjemność zaprosić na drugą demonstrację, organizowaną w ramach Tygodnia Weganizmu wspólnie ze Stowarzyszeniem Empatia i grupą Liberation Warsaw. Nadchodzące wydarzenie odbędzie się pod ubojnią w pobliżu Łodzi w czwartek 19 kwietnia. Manifestację zaczniemy rano i zostaniemy tam przez większość dnia, aby pożegnać się ze zwierzętami. W naszym milczącym proteście staramy się zwrócić zwierzętom ich indywidualność jako jednostek mających prawo do życia takie samo, jak każda inna istota. Stajemy przy nich, by zaświadczyć o ich cierpieniu oraz wyrazić swój sprzeciw wobec spotykającego je okrucieństwa. Ta demonstracja ma charakter pokojowy; będziemy przebywać w miejscu publicznym, w granicach prawa. Z uwagi na zwierzęta nie będziemy wznosić żadnych okrzyków, będziemy milczącymi świadkami ich cierpienia - piszą organizatorzy na facebooku 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE