Reklama

Wichura połamała słupy energetyczne i wyrwała drzewo z korzeniami [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Wichura połamała słupy energetyczne i wyrwała drzewo z korzeniami [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Orkan Grzegorz dał wczoraj próbkę swojej niszczycielskiej siły. W Holendrach Dobrowskich (gmina Szczawin Kościelny) wiatr siał prawdziwe spustoszenie.

Orkan Grzegorz dał wczoraj próbkę swojej niszczycielskiej siły. W Holendrach Dobrowskich (gmina Szczawin Kościelny) wiatr siał prawdziwe spustoszenie.

Wczoraj ok. godz. 16 Ochotniczą Straż Pożarną z Helenowa Słupskiego zadysponowano do zdarzenia w Helenowie Dobrowskim. Okazało się że wichura złamała 3 słupy energetyczne i wyrwał drzewo z korzeniami, które zerwało linię energetyczną i uszkodziło drogę. Prąd został odłączony przez pogotowie energetyczne. Strażacy odcięli drzewo przy użyciu piły, a następnie zabezpieczyli wyrwy w drodze przy użyciu taśmy ostrzegawczej. Działania trwały ok. godziny. 

Na tym działania orkanu w powiecie gostynińskim się jednak nie skończyły. Drzewa łamały się również w Józefkowie - dwukrotnie (gmina Gostynin) i Brzezi, natomiast w Suserzu (gmina Szczawin Kościelny) i Osmolinie (gmina Sanniki) strażacy wypompowywali wodę z zalanych budynków.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE