Reklama

Wieczór kawalerski w Warszawie - ABC dla organizatorów

Opublikowano:
Autor:

Wieczór kawalerski w Warszawie - ABC dla organizatorów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Bajki dla dzieci zawsze kończą się ślubem, bo po ślubie kończy się bajka - z pewnością ten i inne tego typu żarty usłyszał niejeden Pan Młody przed swoim wielkim dniem. Jeśli klamka już zapadła, a Para Młoda za nic nie chce odwołać swojej uroczystości nie pozostaje nic innego, jak odpowiednio pożegnać stan kawalerski przyjaciela. W końcu tego typu okazja nadarza się raz w życiu, a nieszczęśnik może zmienić zdanie do ostatniej chwili! Jak zadbać o niezapomniany wieczór dla przyszłego Pana Młodego?

Bajki dla dzieci zawsze kończą się ślubem, bo po ślubie kończy się bajka - z pewnością ten i inne tego typu żarty usłyszał niejeden Pan Młody przed swoim wielkim dniem. Jeśli klamka już zapadła, a Para Młoda za nic nie chce odwołać swojej uroczystości nie pozostaje nic innego, jak odpowiednio pożegnać stan kawalerski przyjaciela. W końcu tego typu okazja nadarza się raz w życiu, a nieszczęśnik może zmienić zdanie do ostatniej chwili! Jak zadbać o niezapomniany wieczór dla przyszłego Pana Młodego?

O tym nie można zapomnieć!

       Na długo przed wyborem ostatecznego miejsca imprezy warto zadbać o absolutnie konieczne przedmioty na wieczorze kawalerskim. Po pierwsze, warto zaopatrzyć się w alkohol. Podczas takiej imprezy, jak wieczór kawalerski procenty zagwarantują odpowiednią zabawę zaproszonym gościom, a przede wszystkim pozwolą rozluźnić się Panu Młodemu przed jego wielkim dniem. Skoro mowa o gościach, to warto zaplanować szczegółową listę zaproszonych osób na długo przed ostatecznym terminem spotkania. Koniecznie muszą to być przyjaciele Pana Młodego i jego świadek. Można również rozważyć zaproszenie męskiego grona ze strony Panny Młodej. Organizatorzy muszą jednak pamiętać, że wieczór kawalerski to typowo męskie święto i kobiety, jako goście są na nim niemile widziane!

     Istotnym elementem wieczoru kawalerskiego mogą być także gadżety. Choć faceci nie przywiązują dużej uwagi do detali, to niektóre z akcesoriów z pewnością przydadzą się na organizowanej imprezie. Warto zainwestować w specjalne krawaty okolicznościowe lub koszulki ze śmiesznym nadrukiem. Ekipa mężczyzn ubrana w ten sam sposób z pewnością wyróżni się z tłumu, dając jednocześnie przekaz jaką okazję świętują!

Co z miejscem imprezy?

    Wieczór kawalerski organizowany w Warszawie może odbyć się niemal wszędzie! Panowie, którzy chcą pożegnać stan kawalerski swojego przyjaciela w wyjątkowy sposób, mogą wybrać klub nocny ze striptizem. Nie chodzi jednak o pokusę dla Pana Młodego, a spokojne posiedzenie w gentelmen's club z nocną restauracją. Tego typu lokal w stolicy to między innymi New Orleans, gdzie zarówno sceneria klubu, jego klimat i tancerki prezentują wysoki, europejski poziom. Nie ma tam miejsca na wyuzdanie i niesmak, lecz na kameralną atmosferę i świetną imprezę w męskim stylu!

     Wielbiciele adrenaliny mogą z kolei skorzystać z przygód z dreszczykiem. Jeśli przyszły Pan Młody nie miał wcześniej okazji do strzelania na strzelnicy lub skoku ze spadochronem warto zafundować mu tego typu atrakcje! Dla grupy osób wydatek na bilet nie będzie stanowił większego problemu, a wrażenia z tak zorganizowanego, męskiego wypadu zostaną zapamiętane na zawsze. Nie wolno zapomnieć, że wybierając sportowe atrakcje alkohol warto odłożyć na później!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE