Reklama

Wiersze, piosenki i tańce, czyli Dzień Babci i Dziadka pełen wrażeń

Opublikowano:
Autor:

Wiersze, piosenki i tańce, czyli Dzień Babci i Dziadka pełen wrażeń - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dzień Babci i Dziadka - pod takim tytułem odbyło się coroczne spotkanie z wnukami w Szkole Podstawowej w Zwoleniu. Uczniowie przygotowali dla swoich dziadków wiersze, piosenki oraz upominki. Podczas wydarzenia nie zabrakło również podziękowań i tańców.

Dzień Babci i Dziadka - pod takim tytułem odbyło się coroczne spotkanie z wnukami w Szkole Podstawowej w Zwoleniu. Uczniowie przygotowali dla swoich dziadków wiersze, piosenki oraz upominki. Podczas wydarzenia nie zabrakło również podziękowań i tańców.

Na początku wydarzenia dyrektor Tadeusz Fijałkowski w imieniu całej społeczności szkoły powitał przybyłych gości oraz złożył życzenia wszystkim babcią i dziadkom zgromadzonym na sali. Nie obyło się również bez podkreślenia, jak ważną rolę pełnią dziadkowie we współczesnym wychowaniu dzieci. Aby podziękować i docenić, jak dziadkowie starają się pomóc rodzicom w wychowaniu, uczniowie szkoły przygotowali dla swoich babć i dziadków wiersze, piosenki i upominki. Przygotowana inscenizacja wiersza Jana Brzechwy ,, Rzepka” przeniosła zaproszonych gości w czasy, kiedy oni sami uczyli się tego wiersza na pamięć. Warto podkreślić, że wielu z nich pamiętało doskonale jego treść! Każdy występ wnuków nagrodzony był gromkimi brawami. Po odśpiewaniu ,,Stu lat” swoim dziadkom, uczniowie zaprosili ich na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców z każdej klasy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE