Reklama

Wirtuozi fortepianu w Sannikach

Opublikowano:
Autor:

Wirtuozi fortepianu w Sannikach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Drugi koncert z cyklu "Wakacje na miarę Chopina" za nami. Na scenie zaprezentował swoje umiejętności Filip Pacześny - zdobywca I miejsca I Festiwalu Pianistycznego zorganizowanego przez Centrum w maju.

Drugi koncert z cyklu "Wakacje na miarę Chopina" za nami. Na scenie zaprezentował swoje umiejętności Filip Pacześny - zdobywca I miejsca I Festiwalu Pianistycznego zorganizowanego przez Centrum w maju. 

Obecnie uczeń VI klasy cyklu 6-letniego, dyplomant w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. I. J. Paderewskiego w Koninie. Młody pianista zagrał fantazję Fryderyka Chopina oraz etiudę Maurycego Moszkowskiego. 
Jakub Dera, doktorant Akademii Muzycznej w Łodzi, jako drugi wykonał wiele utworów, m.in. mazurki, nokturn i walc Fryderyka Chopina, wybrane utwory Ferenca Liszta oraz walc z filmu "Trędowata" i polonez z "Pana Tadeusza". 
Zapraszamy 24 czerwca (niedziela) na kolejny letni koncert z cyklu "Smaki Muzyki", zaśpiewa Anna Maria Adamiak z akompaniamentem gitarowym. Wstęp wolny!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE