Reklama

,,Witaminki z jedynki’’ laureatami projektu Fundacji BOŚ

Opublikowano:
Autor:

,,Witaminki z jedynki’’ laureatami projektu Fundacji BOŚ - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W VI edycji całorocznego projektu edukacyjnego „Zdrowo jem, więcej wiem” wśród laureatów znalazła się zespół „Witaminki z jedynki” reprezentujący Szkołę Podstawową nr 1 im. Armii Krajowej w Gostyninie.

W VI edycji całorocznego projektu edukacyjnego ?Zdrowo jem, więcej wiem? wśród laureatów znalazła się zespół ?Witaminki z jedynki? reprezentujący Szkołę Podstawową nr 1 im. Armii Krajowej w Gostyninie.

Rywalizacja była bardzo wyrównana i stała na wysokim poziomie. W tym roku Fundacji BOŚ udało się nagrodzić ponad 700 uczniów i ich nauczycieli, którzy najlepiej zgłębili tajniki zdrowego stylu życia.

Projekt „Zdrowo jem, więcej wiem” od ponad 6 lat wspomaga zarówno rodziców, jak i jednostki oświatowe w promowaniu zdrowego stylu życia wśród młodzieży. Łącznie we wszystkich edycjach projektu wzięło udział 100 tysięcy uczniów. Jest on adresowany do dzieci z klas 0-III szkół podstawowych i idealnie wpisuje się rytm roku szkolnego. Przebiega w trzech etapach: jesiennym, zimowym i wiosennym. Zespoły uczniów z klas 0-III szkół podstawowych pod opieką nauczyciela biorą udział w międzyszkolnej rywalizacji o cenne nagrody rzeczowe. Dzieci uczestniczą w zajęciach lekcyjnych, a zdobytą wiedzę wykorzystują do wykonania konkursowych zadań – opowiada Maria Jakubowska, koordynator konkursu. – Tworzą między innymi przepisy na zdrowe słodycze, projektują owocowe stroje, organizują przedstawienia dla innych uczniów szkoły. Często angażują do pomocy nie tylko nauczycieli i rodziców, ale także całe lokalne społeczności. We wrześniu 2016 roku rusza kolejna, VII już, edycja projektu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE