Reklama

Wkrótce otwarcie nowego punktu przedszkolnego

Opublikowano:
Autor:

Wkrótce otwarcie nowego punktu przedszkolnego - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kolejny Punkt Przedszkolny dla dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat niebawem zostanie oddany do użytku. Aktualnie trwają roboty instalacyjne i wykończeniowe w adaptowanych pomieszczeniach Punktu Przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 5 w Gostyninie.

Kolejny Punkt Przedszkolny dla dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat niebawem zostanie oddany do użytku. Aktualnie trwają roboty instalacyjne i wykończeniowe w adaptowanych pomieszczeniach Punktu Przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 5 w Gostyninie.

Przypomnijmy, iż dzieci (blisko 50) uczęszczają aktualnie do pomieszczeń zastępczych w bliskim sąsiedztwie remontowanego Punktu. Koszt inwestycji, to 555.960,00 zł. - dla dzieci i ich Rodziców szykuje się wspaniały prezent na Mikołajki :)

Od 2014 roku przybyło 100 dodatkowych miejsc dla dzieci w wieku przedszkolnym. Dodatkowo na terenie Gostynina funkcjonuje również "Akademia Przedszkolaka" - niepubliczne przedszkole, które z zgodą władz miasta funkcjonuje na takich samych zasadach jak miejskie przedszkole. Reasumując w Gostyninie przybyło w sumie 150 miejsc dla dzieci!

Aktualnie trwają już prace projektowe na kolejny Punkt Przedszkolny w Szkole Podstawowej nr 5 (dla 50 dzieci) - po reformie oświaty w SP 5 panują idealne warunki do tego by tworzyć miejsca dla dzieci od 3 do 6 lat.
Ponadto, w związku z ciągłym zapotrzebowaniem na miejsca przedszkolne w budżecie na 2018 r. burmistrz zaplanował wykonanie dokumentacji projektowej na powstanie nowego przedszkola w Gostyninie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE