Reklama

Wojewoda nagrodził dzieci z "Nowego Startu"

Opublikowano:
Autor:

Wojewoda nagrodził dzieci z "Nowego Startu" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj w Ruszkowie koło Gostynina gościł Wojewoda Mazowiecki, Zdzisław Sipiera. Powodem wizyty było osobiste wręczenie nagród i dyplomów dzieciom z Placówki Opiekuńczo Wychowawczej typu Rodzinnego "Nowy Start".

Wczoraj w Ruszkowie koło Gostynina gościł Wojewoda Mazowiecki, Zdzisław Sipiera. Powodem wizyty było osobiste wręczenie nagród i dyplomów dzieciom z Placówki Opiekuńczo Wychowawczej typu Rodzinnego "Nowy Start". 

Dzieci z tej placówki od kilku lat biorą udział w konkursach plastycznych organizowanych przez różne instytucje. W tym roku udało się ! Jest pierwsza nagroda w konkursie na kartę świąteczną organizowanym przez Urząd Wojewódzki w Warszawie. W spotkaniu wzięli udział: Joanna Burger - koordynator placówek z ramienia Fundacji EJF AG - Berlin, Dyrektor Placówki Nowy Start - Joanna Banach, Starosta Powiatu Nowodworskiego p. Magdalena Biernacka z pracownikami, Dyrektor Delegatury Urzędu Wojewódzkiego w Płocku p. Marlena Mazurska. Całość spotkania przebiegła w miłej atmosferze a torby były pełne słodyczy. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE