Reklama

Wójt spotkał się z sołtysami

Opublikowano:
Autor:

Wójt spotkał się z sołtysami - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W zeszły piątek odbyło się spotkanie, w którym udział wzięli sołtysi z gminy Gostynin. Goście na zaproszenie wójta Edmunda Zielińskiego przybyli do świetlicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Solcu.

W zeszły piątek odbyło się spotkanie, w którym udział wzięli sołtysi z gminy Gostynin. Goście na zaproszenie wójta Edmunda Zielińskiego przybyli do świetlicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Solcu.

Na początku wydarzenia gości przywitał wójt Edmund Zieliński, który podziękował sołtysom za miniony rok wzorowej współpracy. Na spotkanie do świetlicy OSP w Solcu, oprócz władz gmin przybyli: powiatowy lekarz weterynarii Jacek Gruszczyński, kierownik Placówki Terenowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Gostyninie Romuald Sarzała, kierownik Biura Powiatowego Agencji Modernizacji i Restrukturyzacji Rolnictwa w Gostyninie Grzegorz Raciborski oraz kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Gostyninie Marzena Strelczuk.

Po uroczystym powitaniu zgromadzonych gości, skarbnik gminy Patrycja Rosa przedstawiła kondycję finansową gminy. Następnie zastępca wójta Andrzej Szyszka omówił inwestycje zrealizowane w minionym roku. Podczas posiedzenia wójt Edmund Zieliński przedstawił plany inwestycyjne na rok 2017. Goście w swoich wypowiedziach zwrócili uwagę na istotne dla rolników zmiany w przepisach prawa i  funkcjonowaniu jednostek przez nich reprezentowanych. Na zakończenie spotkania odbył się występ taneczny Dziecięcego Zespołu Pieśni i Tańca z Solca.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE