Reklama

Wpadli seryjni włamywacze. Kradli w całym regionie

Opublikowano:
Autor:

Wpadli seryjni włamywacze. Kradli w całym regionie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ich łupem padły gotówka, biżuteria oraz sprzęt elektroniczny. Kradli m.in. na terenie naszego powiatu. Grozi im teraz do 10 lat za kratami.

Ich łupem padły gotówka, biżuteria oraz sprzęt elektroniczny. Kradli m.in. na terenie naszego powiatu. Grozi im teraz do 10 lat za kratami.

Złodziejami okazali się mieszkańcy sąsiedniego powiatu kutnowskiego. Mają sporo na swoim sumieniu. Teraz za swój czyn odpowiedzą przed sądem. 

Do przestępstwa doszło na początku czerwca 2018. Nieznani wówczas sprawcy, wykorzystując nieobecność domowników, poprzez wyważenie drzwi do piwnicy włamali się do domu.

- Sprawą zajęli się kryminalni z łęczyckiej komendy. Zabezpieczony materiał dowodowy pozwolił dowieść, że związek z włamaniem mają dwaj mieszkańcy powiatu kutnowskiego – mówi asp. Mariusz Kowalski z KPP Łęczyca.

Rankiem 4 lipca śledczy pojawili się w miejscu zamieszkania 20-latka oraz o 9 lat starszego kompana. Dodatkowo kryminalni udowodnili zatrzymanym, że mają oni związek z włamaniami i kradzieżami na terenie pow. kutnowskiego, zgierskiego oraz pow. gostynińskiego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE