Reklama

Wracał do domu ponad 300 km! Skradziony pies odnalazł się w Gostyninie

Opublikowano:
Autor:

Wracał do domu ponad 300 km! Skradziony pies odnalazł się w Gostyninie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na początku stycznia w Gostyninie znaleziono psa rasy akit inu. Grupa Animal Ghost umieściła w internecie o informacje błąkającym się czworonogu, dzięki czemu udało się odnaleźć właściciela psa. Okazało się, że dom zguby znajduje się... ponad 300 km od Gostynina.

Na początku stycznia w Gostyninie znaleziono psa rasy akit inu. Grupa Animal Ghost umieściła w internecie o informacje błąkającym się czworonogu, dzięki czemu udało się odnaleźć właściciela psa. Okazało się, że dom zguby znajduje się... ponad 300 km od Gostynina.

Wiadomość o zaginionym psie zamieszczona w internecie na portalu społecznościowym (strona Animah Ghost) dotarła do prawie 130 tys. odbiorców. Właśnie dzięki temu ogłoszeniu odnaleźli się właściciele psa. Jak się później okazało, dom zaginionego zwierzaka jest oddalony od Gostynina o 320 km. Najprawdopodobniej pies został skradziony z podwórka w jednej z nadmorskich miejscowości.

 Na terenie Gostynina zdarzają się przypadki, w których właściciele zwierząt nie potrafili zapewnić im ciepłej budy i pełnej miski wody. Zdarzają się również przypadki okrutnego traktowania zwierząt. W tym roku członkowie Animal Ghost mieli pod opieką m.in. kotkę, która  wraz z jednodniowymi kociakami została porzucona w środku lasu oraz szczeniaka z babeszjozą, który bez podania leków nie miałby szans na przeżycie. Przedstawiciele grupy interweniowali również z policją w sprawie szczeniaka na 50-cetymtrowym łańcuchu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE