Reklama

Wrotkarka ze Zwolenia w czołówce zawodów w Berlinie

Opublikowano:
Autor:

Wrotkarka ze Zwolenia w czołówce zawodów w Berlinie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Reprezentująca UKS Zwoleń-Team Paulina Przybysławska zajęła wysokie, siódme miejsce w zawodach należących do cyklu Berliner HalbMarathon, organizowanego przez niemiecki klub SCC EVENTS.

Reprezentująca UKS Zwoleń-Team Paulina Przybysławska zajęła wysokie, siódme miejsce w zawodach należących do cyklu Berliner HalbMarathon, organizowanego przez niemiecki klub SCC EVENTS.

Impreza w Berlinie, odbywająca się przy pięknej, słonecznej pogodzie, była inauguracją międzynarodowego sezonu łyżwiarstwa szybkiego. Wyścig e Berlinie to pierwsza impreza wchodząca w skład niezwykle prestiżowego cyklu Berliner HalbMarathon. 

Na doskonale przygotowanej trasie pojawiły się niezwykle mocne zawodniczki z całej Europy. Tym bardziej godny odnotowania jest doskonały występ Pauliny Przybysławskiej, która na półmaratońskim dystansie  21 km zajęła siódme w kategorii wiekowej K20-29.

– Już od startu narzucone zostało mocne tempo. Kto czuł się na siłach, wytrzymał je – relacjonuje trener Łukasz Flejszer. – Cieszę się, że forma mojej podopiecznej cały czas rośnie. Jestem przekonany, że jej kolejne starty zaowocują sukcesami. 

W sobotę 14 kwietnia 15-osobowa grupa zawodniczek i zawodników ze Zwolenia ścigać się będzie w Stolnie na sprinterskich dystansach od 600 do 1 tysiąca metrów, a także na  5,25 km, 21 km, w przejazdach pod tyczką „limbo skating” oraz na torach przeszkód „blade cross”.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE