Reklama

Wsiadł do autokaru i słuch po nim zaginął. Szuka go policja

Opublikowano:
Autor:

Wsiadł do autokaru i słuch po nim zaginął. Szuka go policja - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zaginął 59-letni Ryszard Gęsiarz. Ktokolwiek go widział, ktokolwiek coś wie, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku.

Zaginął 59-letni Ryszard Gęsiarz. Ktokolwiek go widział, ktokolwiek coś wie, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku.

Mężczyzna nie ma stałego adresu zamieszkania. Jest wysoki, ma 180 cm wzrostu, szczupły, waży bowiem około 60 kilogramów. Posiada szczotkowante siwe wąsy. Nie ma uzębienia, nosi protezę.

Ryszard Gęsiarz w sobotę 30 czerwca wsiadł do autokaru firmy „Sindbad” jadącego z Londynu do Polski. Dzień później miał przesiąść się w Świecku do innego busa.

- Z uzyskanych informacji wynika, iż nie wsiadł do drugiego autokaru. Do chwili zgłoszenia nie powrócił do miejsca pobytu i nie skontaktował się z rodziną. Miejsce jego pobytu nie jest znane - informuje Krzysztof Piasek, oficer prasowe KMP Płock.

Ktokolwiek widział zaginionego lub zna miejsce jego pobytu proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku tel. 24 266 15 66, 24 266 16 00, 24 266 16 01 i pod nr tel. alarmowych 997; 112.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE