Reklama

Wspólne działania policji i straży granicznej. Nielegalni obcokrajowcy w Gostyninie?

Opublikowano:
Autor:

Wspólne działania policji i straży granicznej. Nielegalni obcokrajowcy w Gostyninie? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj na gostynińskich drogach pojawiły się mieszane patrole policji i straży granicznej. Jest to wynik współpracy gostynińskich policjantów z funkcjonariuszami straży granicznej, jaka została podjęta w celu prowadzenia szczegółowych kontroli pojazdów m.in. pod kątem legalności pobytu obcokrajowców poruszających się po naszych drogach.

Wczoraj na gostynińskich drogach pojawiły się mieszane patrole policji i straży granicznej. Jest to wynik współpracy gostynińskich policjantów z funkcjonariuszami straży granicznej, jaka została podjęta w celu prowadzenia szczegółowych kontroli pojazdów m.in. pod kątem legalności pobytu obcokrajowców poruszających się po naszych drogach.

Działania polegały na prowadzeniu dokładniejszych sprawdzeń pojazdów poruszających się w naszym regionie. Podczas prowadzonej kontroli funkcjonariusze policji zwracali uwagę na stan techniczny pojazdu i na to, czy kierowca nie popełnia wykroczenia. Natomiast funkcjonariusze straży granicznej prowadzili kontrolę pod kątem legalności pochodzenia samochodu posiadającego numery rejestracyjne obcego państwa, a także kontrole legalności pobytu w Polsce obcokrajowców podróżujących w sprawdzanych pojazdach. Mundurowi zwracali również uwagę na ewentualne fakty przemytu alkoholu i wyrobów tytoniowych bez polskich znaków akcyzy. Współpraca służb będzie nadal kontynuowana, a w trakcie wczorajszych działań nie zostały ujawnione żadne nieprawidłowości.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE