Reklama

Wspólnie przeciw białaczce!

Opublikowano:
Autor:

 Wspólnie przeciw białaczce!  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na terenie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Obrońców Westerplatte w Gostyninie odbył się dziś Dzień Dawcy Szpiku, podczas którego mogli rejestrować się potencjalni dawcy komórek macierzystych i szpiku kostnego. Nie zabrakło również atrakcji dla maluchów oraz ich rodziców.

Na terenie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Obrońców Westerplatte w Gostyninie odbył się dziś Dzień Dawcy Szpiku, podczas którego mogli rejestrować się potencjalni dawcy komórek macierzystych i szpiku kostnego. Nie zabrakło również atrakcji dla maluchów oraz ich rodziców.

Wszyscy przybyli mogli przyglądać się pokazom samoobrony, a także pokazom: policji, straży pożarnej oraz pierwszej pomocy przygotowanym przez pogotowie. W międzyczasie uczestnicy wydarzenia mieli okazję oglądać rozgrywki sportowe na orliku, a także prezentacje wozów strażackich, policyjnych i karetek pogotowia. Całej imprezie towarzyszyły animacje i zabawy dla dzieci. Dla maluchów dostępny był kącik pliastyczny, podczas którego najmłodsi mogli skorzystać z takich atrakcji, jak malowanie twarzy czy malowanie ciała. Nie zabrakło również gier, takich jak: piłkarzyki i billard. Na przybyłych czekał także pyszny poczęstunek prosto z grilla. Patronem honorowym Dnia Dawcy Szpiku był burmistrz Paweł Kalinowski.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE