Reklama

Reklama

Wstępne wyniki projektów zgłoszonych do Budżetu Obywatelskiego

Opublikowano: wt, 11 paź 2016 13:41
Autor:

Wstępne wyniki projektów zgłoszonych do Budżetu Obywatelskiego - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Burmistrz Paweł Kalinowski zabrał głos w sprawie wstępnych wyników projektów zgłoszonych do Budżetu Obywatelskiego na 2017 rok. Na dzień dzisiejszy rozpatrzono pozytywnie 8 projektów.

Reklama

Burmistrz Paweł Kalinowski zabrał głos w sprawie wstępnych wyników projektów zgłoszonych do Budżetu Obywatelskiego na 2017 rok. Na dzień dzisiejszy rozpatrzono pozytywnie 8 projektów.

Pozytywnie zweryfikowane projekty zgłoszone do zrealizowania w ramach Budżetu Obywatelskiego:

- Budowa placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 1 w Gostyninie, koszt: 30 000 zł.

- Siłownia zewnętrzna na terenie boiska Orlik przy ul. Józefa Ozdowskiego, koszt: 25 030 zł.

- Siłownia zewnętrzna na terenie boiska Orlik na stadionie przy ul Sportowej, koszt: 29 017 zł.

- Zakup defibrylatorów do miejsc użyteczności publicznej w Gostyninie, a dokładnie do: Urzęd Miasta Gostynina, Miejskiego Centrum Kultury, Pływalni Miejskiej, Miejskiego Ośrodku Sportu i Rekreacji oraz do MCH "Stara Betoniarnia", koszt: 30 000 zł.

- Wykonanie na terenie Gostynina: muralu upamiętniającego historię "Wielokulturowy Gostynin", tablic edukacyjno-informacyjnych: "Wielokulturowy Gostynin" "Historia Zamku Gostynińskiego" oraz zakup i montaż Infokiosku (kiosk multimedialny z informacjami dla turystów), koszt: 25 500 zł.

- Montaż progów zwalniających wokół Szkoły Podstawowej Nr 1 w Gostyninie, koszt: 24 518 zł.

- Utworzenie szlaku turystycznoedukacyjnego na terenie Rezerwatu Przyrody Dybanka, a dokładnie montaż nowej bramy wejściowej, tablic informacyjnych, ławek i koszy na śmieci, koszt: 14 744 zł.

- Utworzenie Amfiteatru w Gostyninie w okolicach MCK Gostynin, koszt: 30 000 zł.

Odrzucone projekty to m. in. powstanie świetlicy dla seniorów, sekundniki na skrzyżowaniach w Gostyninie, zakup ławek, koszy i stojaków na rowery, budowa placu do gry w piłkę nożną dla dzieci i młodzieży na osiedlu przy ul. Targowej, czy zakup rowerów wodnych.

Osoby zgłaszające projekt, które nie został zakwalifikowane do głosowania, mogą w ciągu 5 dni złożyć pisemne odwołanie od wyników weryfikacji do Komisji Odwoławczej. Odwołanie należy złożyć na piśmie w Urzędzie Miasta Gostynina lub przesłać listem na adres Urzędu Miasta.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (8)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.