Reklama

Wtargnął do mieszkania i zaatakował kobietę!

Opublikowano:
Autor:

Wtargnął do mieszkania i zaatakował kobietę! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do 12 lat pozbawienia wolności grozi 46-letniemu mieszkańcowi powiatu gostynińskiego, który używając noża i przemocy zmusił kobietę do oddania wartościowych rzeczy, uszkodził też jej telefon komórkowy. Jednak szybkie i skuteczne działanie gostynińskich policjantów doprowadziło do zatrzymania mężczyzny już chwilę po otrzymanym zgłoszeniu.

Do 12 lat pozbawienia wolności grozi 46-letniemu mieszkańcowi powiatu gostynińskiego, który używając noża i przemocy zmusił kobietę do oddania wartościowych rzeczy, uszkodził też jej telefon komórkowy. Jednak szybkie i skuteczne działanie gostynińskich policjantów doprowadziło do zatrzymania mężczyzny już chwilę po otrzymanym zgłoszeniu.

Do zdarzenia doszło późnym wieczorem w minioną sobotę. Cała sytuacja miała miejsce w jednym z mieszkań na terenie Gostynina.

- Nietrzeźwy mężczyzna wszedł do mieszkania znanej mu z widzenia kobiety, zagroził jej używając noża i przemocy, zmuszając tym samym do oddania wartościowe rzeczy. Tym sposobem ukradł biżuterię. Na dodatek uszkodził też telefon komórkowy należący do kobiety informuje mł. asp. Żaneta Kołodziejska z KPP Gostynin.

Przerażona kobieta  szybko o wszystkim zawiadomiła służby. Policjanci od razu zajęli się sprawą i dzięki ich działaniu już chwilę po zdarzeniu 46-latek był w rękach mundurowych.

- Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. W chwili zatrzymania miał ponad promil alkoholu w organizmie. Następnego dnia policjanci przedstawili 46-latkowi zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia - dodaje Ż. Kołodziejska.

Wobec zatrzymanego Sąd Rejonowy w Gostyninie zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres dwóch miesięcy. Teraz grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE