Reklama

Wybierz najpopularniejszego dzielnicowego 2016 roku

Opublikowano:
Autor:

Wybierz najpopularniejszego dzielnicowego 2016 roku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od 19 grudnia do 13 stycznia przeprowadzona zostanie VIII edycja konkursu na „Najpopularniejszego Dzielnicowego 2016 roku”. Mieszkańcy powiatu gostynińskiego mogą oddawać głosy na 9 dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie.

Od 19 grudnia do 13 stycznia przeprowadzona zostanie VIII edycja konkursu na ?Najpopularniejszego Dzielnicowego 2016 roku?. Mieszkańcy powiatu gostynińskiego mogą oddawać głosy na 9 dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie.

Konkurs ma na celu wskazanie tych dzielnicowych, którzy najlepiej wywiązują się z tej elitarnej służby. Dzielnicowy to policjant pierwszego kontaktu w rejonie służbowym. Odgrywa bardzo ważną rolę w systemie działań profilaktycznych ze względu na jego bezpośredni kontakt ze społecznością lokalną, przez co ma możliwość poznania opinii dotyczącej jej potrzeb, obaw i problemów.

Ankiety papierowe będą dostępne w budynkach KPP w Gostyninie, Posterunków Policji w Pacynie i Sannikach, Starostwie Powiatowym w Gostyninie oraz urzędach gmin.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE