Reklama

Wybierz się w podróż dookoła świata z Michałem Szulimem

Opublikowano:
Autor:

Wybierz się w podróż dookoła świata z Michałem Szulimem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Chcielibyście przenieść się w sam środek Czarnej Afryki, na egzotyczny Madagaskar, do gościnnej Gruzji, fascynującej Kuby i tajemniczej Tajlandii? Wszystko to zrobić można jednego dnia, przychodząc na spotkanie z Michałem Szulimem.

Chcielibyście przenieść się w sam środek Czarnej Afryki, na egzotyczny Madagaskar, do gościnnej Gruzji, fascynującej Kuby i tajemniczej Tajlandii? Wszystko to zrobić można jednego dnia, przychodząc na spotkanie z Michałem Szulimem.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jakuba z Gostynina w Gostyninie zaprasza na podróżnicze spotkanie z Michałem Szulimem. Inspiracją do jego zorganizowania była książka ,,Miejsce Za Miejscem”. Jej autor – Michał Szulim to dziennikarz, który przez wiele lar związany był z Radiem Dla Ciebie, w którym prowadził autorską audycję ,,Miejsce Za Miejscem”. Doświadczony podróżnik prowadzi bloga www.MiejsceZaMniejscem.blog.pl, pisze piosenki dla wielu polskich artystów (między innymi dla Ani Wyszkoni). Związany jet z zespołem Plateau, znanym przede wszystkim dzięki czwartemu albumowi „Projekt Grechuta”, na którym znalazło się dziesięć piosenek z repertuaru wielkiego artysty, przygotowanych i zaprezentowanych w całkowicie nowych aranżacjach. Honorowy patronat nad tym niezwykłym przedsięwzięciem przyjęła Danuta Grechuta – wdowa po Marku Grechucie. 
W Gostyninie Michał Szulim skupi się jednak przede wszystkim na swoich podróżach. Postara się przekonać uczestników spotkania, że z daleka od utartych szlaków i luksusowych hoteli można znaleźć niezwykle ciekawe miejsca. Opowie, jak podróżuje się lokalnym transportem. Niezwykle ciekawie zapowiadają się historie z Czarnej Afryki, Madagaskaru, Gruzji, Kuby i Tajlandii, Paryża, Jerozolimy, Iranu i Marrakeszu. 
Spotkanie z Michałem Szulimem odbędzie się w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Jakuba z Gostynina przy ul. Płockiej 2 a o godzinie 17.00. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE