Reklama

Wybory Miss w... podstawówce [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Wybory Miss w... podstawówce [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Niecodziennym wydarzeniem powitała wiosnę Szkoła Podstawowa nr 3 w Gostyninie. Na hali gimnastycznej placówki odbyły się bowiem Wybory Miss, w których wystartowały dziewczynki z klas IV-VI. Która z nich wywalczyła tytuł tej najpiękniejszej?

Niecodziennym wydarzeniem powitała wiosnę Szkoła Podstawowa nr 3 w Gostyninie. Na hali gimnastycznej placówki odbyły się bowiem Wybory Miss, w których wystartowały dziewczynki z klas IV-VI. Która z nich wywalczyła tytuł tej najpiękniejszej?

Uczestniczki konkursu zostały wcześniej wytypowane przez swoich kolegów podczas godziny wychowawczej. Dziewczynki wystąpiły w trzech strojach: miejskim, imprezowym i wieczorowym. Przy stole zasiadło jury w składzie: przewodnicząca SU Gabriela Trojanowska, z-ca przewodniczącej SU Natalia Kusiak, łącznik z biblioteką SU Michalina Berlińska, skarbnik SU Stanisław Walczak, Mister Szkoły Wojtek Przybyszewski oraz dyrektor Adam Matyszewski.

Jury miało ciężki orzech do zgryzienia dokonując wyboru. Kategorie nagród to: najpiękniejszy uśmiech, najzgrabniejsze nogi, najfajniejsza fryzura, najpiękniejszy strój wieczorowy, najciekawszy strój imprezowy, najbardziej luzacki strój miejski, III Wicemiss, II Wicemiss, I Wicemiss i Miss Szkoły. Każda z dziewczynek otrzymała różyczkę oraz została udekorowana szarfą. Niestety królowa jest tylko jedna i korona należała do najpiękniejszej dziewczyny w szkole, którą została Zuzanna Przybyszewska z kl. 6c. Ten radosny dzień zapamiętamy na długo.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE