Reklama

"Wybuchnie za 15 minut!": alarm bombowy w płockim sądzie

Opublikowano:
Autor:

"Wybuchnie za 15 minut!": alarm bombowy w płockim sądzie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W konsternację wprowadziła pracowników Sądu Okręgowego w Płocku informacja o podłożonej w budynku bombie. Mimo, że funkcjonariusze szukają domniemanego ładunku, prezes sądu nie zdecydował się na podjęcie ewakuacji.

W konsternację wprowadziła pracowników Sądu Okręgowego w Płocku informacja o podłożonej w budynku bombie. Mimo, że funkcjonariusze szukają domniemanego ładunku, prezes sądu nie zdecydował się na podjęcie ewakuacji. 

Informacja o podłożonym ładunku wpłynęła o 9:14, a bomba miała wybuchnąć piętnaście minut później. Nic się jednak nie wydarzyło. Pracownicy sądu nie są ewakuowani. 

- Policjanci z grupy rozpoznania minersko-pirotechnicznego sprawdzają budynek pod kątem ujawnienia ładunku - mówi Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji. - Na czas akcji zamknięta została ulica bezpośrednio przed sądem. 

To już kolejne anonimowe zgłoszenie o podłożeniu ładunków wybuchowych w płockim sądzie. Ostatni raz służby taką informację dostały 4 października (dwukrotnie), a wcześniej 22 sierpnia.   

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE