Reklama

Wydają popularny "Kalendarz Rolników" - zobacz także ich agroportal

Opublikowano:
Autor:

Wydają popularny "Kalendarz Rolników" - zobacz także ich agroportal - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości KalendarzRolnikow.pl to nowoczesny agroportal, który powstał z myślą o rolnikach, mieszkańcach i sympatykach wsi, ale także miłośnikach zdrowego stylu życia. Jest doskonałą bazą najnowszych informacji z branży agro oraz źródłem fachowej wiedzy rolniczej. Ponadto na jego łamach znajdziemy wiele interesujących artykułów, dotyczących innych dziedzin życia, takich jak zdrowie, dom czy kulinaria.

KalendarzRolnikow.pl to nowoczesny agroportal, który powstał z myślą o rolnikach, mieszkańcach i sympatykach wsi, ale także miłośnikach zdrowego stylu życia. Jest doskonałą bazą najnowszych informacji z branży agro oraz źródłem fachowej wiedzy rolniczej. Ponadto na jego łamach znajdziemy wiele interesujących artykułów, dotyczących innych dziedzin życia, takich jak zdrowie, dom czy kulinaria.

Wydawcą portalu KalendarzRolnikow.pl jest Wydawnictwo Duszpasterstwa Rolników, które już od 28 lat wydaje cieszącą się niesłabnąca popularnością publikację „Kalendarz Rolników”, a także wiele innych książek m.in. o tematyce zdrowotnej, kulinarnej i religijnej.

Podobnie jak w drukowanej wersji „Kalendarza”, na portalu znajdziemy wiele artykułów eksperckich związanych z rolnictwem, m.in. hodowlą zwierząt czy uprawą roślin. KalendarzRolnikow.pl jest jednak przede wszystkim rozbudowanym serwisem informacyjno-poradnikowym, nastawionym na codzienne spotkania z Czytelnikami.

Właścicielom gospodarstw, każdego dnia, zespół redakcyjny oferuje aktualne ceny produktów rolnych, najnowsze wiadomości z rolniczego świata, informacje o finansach, wnioskach, nowinkach technologicznych, premierach maszyn i urządzeń rolniczych – jednym słowem wszystko to, czym na bieżąco żyje polska wieś i prężnie rozwijające się na niej nowoczesne rolnictwo.

Redakcja portalu współpracuje ze specjalistami z ośrodków doradztwa rolniczego oraz instytucji rolniczych w niemal całej Polsce. Dzięki temu Czytelnicy mają możliwość zapoznać się z fachowymi artykułami poradnikowymi, tworzącymi kompendium praktycznej wiedzy dla każdego rolnika, ale także działkowca czy ogrodnika. Dochodowa hodowla zwierząt, efektywna i opłacalna uprawa roślin, technika rolna, nawożenie, prawidłowe stosowanie środków ochrony roślin, rola bioróżnorodności we współczesnym świecie – to tematy nieustannie poruszane, bo najważniejsze z perspektywy każdego rolnika.

Nowoczesne rolnictwo to prestiżowe targi rolnicze, konferencje naukowe i spotkania branżowe, z których relacje znajdziemy na łamach portalu. Kamera KalendarzRolnikow.pl, oprócz ważnych wydarzeń i imprez rolniczych, odwiedza również gospodarstwa o różnych specjalizacjach, aby pokazać, jak wygląda codzienna praca gospodarzy oraz ich droga do sukcesu.

[YT]https://youtu.be/WS6QQkzyUtw[/YT]

Wiadomo jednak, że nie samą rolą człowiek żyje, więc KalendarzRolnikow.pl oferuje też treści dotyczące, m.in. zdrowego stylu życia, prozdrowotnych właściwości skarbów natury, dbania o dom czy pielęgnacji ogrodu. Poza tym Czytelnicy odkryją tutaj inspirujące przepisy kulinarne na tradycyjne dania kuchni polskiej, jak również oryginalne smakołyki dla całej rodziny.

KalendarzRolnikow.pl promuje też wspaniałe polskie gospodynie, które aktualnie coraz chętniej łączą siły i zrzeszają się w kołach gospodyń wiejskich. Cykl artykułów „Poznaj nasze KGW” to doskonałe miejsce, w którym koła z całej Polski mogą zaprezentować swój dorobek oraz chwalić się osiągnięciami na łamach ogólnopolskiego portalu.

Agroportal swoim Czytelnikom proponuje również interesujące teksty dotyczące polskiej tradycji, zwyczajów i kultury, aby to, co najcenniejsze ocalić od zapomnienia i przybliżyć młodym pokoleniom.

Z myślą o budowaniu społeczności swoich użytkowników, portal prężnie działa w mediach społecznościowych, które są dobrym miejscem do szybkiego przekazu informacji, wymiany doświadczeń, analizowania i komentowania.

Chcesz poznać lepszą stronę polskiego rolnictwa? Odwiedzaj codziennie KalendarzRolnikow.pl! - już wkrótce jeszcze bardziej funkcjonalny, w nowej szacie graficznej!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE