Reklama

Wypadek goni wypadek, czyli "przeklęta" droga w Grabinie

Opublikowano:
Autor:

Wypadek goni wypadek, czyli "przeklęta" droga w Grabinie  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Feralny odcinek DK 60 w Grabinie nie daje o sobie zapomnieć. Od początku roku zdarzenia drogowe w tym miejscu to prawdziwa plaga, zaś zaledwie w ciągu ostatniego miesiąca doszło tam aż do trzech wypadków. W jednym z nich uczestniczyła mieszkanka Gostynina.

Feralny odcinek DK 60 w Grabinie nie daje o sobie zapomnieć. Od początku roku zdarzenia drogowe w tym miejscu to prawdziwa plaga, zaś zaledwie w ciągu ostatniego miesiąca doszło tam aż do trzech wypadków. W jednym z nich uczestniczyła mieszkanka Gostynina.

Pierwsze ze zdarzeń miało miejsce na początku października, podczas którego obrażeń doznał pasażer osobowego renault. Do drugiego doszło 22 października. Gostynianka jadąca srebrnym audi najprawdopodobniej nie dostosowała prędkości do warunków panujących na jezdni, straciła kontrolę nad pojazdem i ostatecznie pojazd dachował na poboczu. Jeszcze w ostatnich dniach października w Grabinie doszło do trzeciego poważnego zdarzenia. Jadący tamtędy kierowca w godzinach wieczornych wypadł z drogi, po czym dachował.

Dużo poważniejsze zdarzenie miało miejsce w czerwcu, kiedy w wyniku wypadku o życie w szpitalu walczyła 24-letnia kobieta. na tym jednak nie koniec. Na początku roku doszło tam bowiem do czołowego zderzenia samochodów osobowych, do szpitala trafiły dwie kobiety.

.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE