Reklama

Wypadek na autostradzie. Ciężarna kobieta poważnie ranna, LPR w akcji

Opublikowano:
Autor:

Wypadek na autostradzie. Ciężarna kobieta poważnie ranna, LPR w akcji - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Do dramatycznego wypadku z udziałem samochodu osobowego doszło wczoraj w podgostynińskich Pomarzankach. Na autostradzie A1 dachowało auto, w wyniku czego ciężkich obrażeń doznała kobieta w ciąży. Konieczna była interwencja Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do dramatycznego wypadku z udziałem samochodu osobowego doszło wczoraj w podgostynińskich Pomarzankach. Na autostradzie A1 dachowało auto, w wyniku czego ciężkich obrażeń doznała kobieta w ciąży. Konieczna była interwencja Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj po godz. 14. na 233 km. A1. Najprawdopodobniej przyczyną wypadku był poślizg spowodowany mokrą nawierzchnią. Auto dwukrotnie przekoziołkowało, po czym wypadło z drogi. W samochodzie znajdowały się dwie osoby. Kierowca zdołał o własnych siłach opuścić auto, pasażerka była natomiast nieprzytomna. Na miejsce zdarzenia przybyły 2 zastępy JRG Kutno, zastęp JRG Gostynin, OSP Łanięta, dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego z Kutna, a także policja autostradowa. Stan ciężarnej kobiety okazał się na tyle poważny, że konieczna była pomoc Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Płocka.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE