Reklama

Wypożyczalnia rowerów wystartowała. Rajd na inaugurację [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Wypożyczalnia rowerów wystartowała. Rajd na inaugurację [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mieszkańcy Gostynina mogą już korzystać z wypożyczalni roweru miejskiego, która znajduje się przy zamku. Oficjalnie otwartą ją wczoraj. Z tej okazji odbył się również rajd rowerowy. Na starcie stawiło się 50 cyklistów z miasta i okolic.

Mieszkańcy Gostynina mogą już korzystać z wypożyczalni roweru miejskiego, która znajduje się przy zamku. Oficjalnie otwartą ją wczoraj. Z tej okazji odbył się również rajd rowerowy. Na starcie stawiło się 50 cyklistów z miasta i okolic.

Słoneczna pogoda i piękna trasa po okolicach Gostynina sprawiły, że w niedzielę na placu przed zamkiem pojawiło się wielu rowerzystów - rodziny z dziećmi, grupy znajomych i indywidualni cykliści. Trasa liczyła 25 kilometrów, wiosła przez Choinek, Kazimierzów do Miałkówka, w którym przez pół godziny rowerzyści cieszyli się urokami jeziora. Później odwiedzili postawówkę w Lucieniu, gdzie można podziwiać wystawę malarską „U wójta”.

Rajd zakończył się na plaży przy jeziorze Bratoszewo. Były konkursy z nagrodami, było ognisko z kiełbaskami. 

[ZT]3679[/ZT]

Dodajmy, że gostyninianie w ramach systemu roweru miejskiego mają do dyspozycji szesnaście jednośladów, w tym dziesięć dla dorosłych i 6 dla dzieci. Poza rowerami gostyninianie będą mogli skorzystać z przyczepek rowerowych (2 sztuki), fotelików dla dzieci (4 szt.), kasków i zapięć, kamizelek, kompresorów, toreb i wieszaków rowerowych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE