Wyrównana pierwsza połowa w Legionowie. Nafciarze na plus 10 w derbach Mazowsza

Opublikowano: Aktualizacja:
Autor: | Zdjęcie: PP

Wyrównana pierwsza połowa w Legionowie. Nafciarze na plus 10 w derbach Mazowsza - Zdjęcie główne

Legionowo - Wisła Płock | foto PP

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WiadomościW kolejnym meczu Superligi piłkarzy ręcznych Orlen Wisła Płock pokonała na wyjeździe Zeptera KPR Legionowo 32:22 (12:10).

Przed niedzielnym meczem płocczanie mieli komplet 11 zwycięstw, a gospodarze - komplet 12 porażek. Faworyt mógł być tylko jeden.

Gospodarze wygrywali w tym meczu tylko raz - 1:0. Kolejne cztery bramki zdobyła Wisła. Ale pierwsza połowa była wyrównana. Wisła grała dość wolno, przewidywalnie, a Legionowo walczyło na całego.

W efekcie do przerwy Wisła wygrywała tylko 12:10. Gdy ambitni gospodarze zdobyli pierwszą bramkę w drugiej odsłonie, na tablicy było już tylko 12:11 dla Wisły.

W zespole gospodarzy dobrze spisywał się były Nafciarz Mateusz Chabior, zdobył w tym meczu 8 bramek.

Od stanu 12:11 goście zagrali nieco lepiej, co wystarczyło do systematycznego powiększania przewagi. Trzy ostatnie bramki meczu były dziełem Wisły, która ostatecznie wygrała 32:22.

Zepter KPR Legionowo - Orlen Wisła Płock 22:32 (10:12)

Orlen Wisła Płock: Jastrzębski – Daszek, Zarabec 4, Lucin 2, Piroch 6, Fazekas 5, Krajewski 3, Terzić, Samoila 3, Dawydzik 1, Perez, Mihić 2, Mindegia 1, Sroczyk 2, Michałowicz 3.

Zepter KPR Legionowo: Zacharski, Lijestrand – Chabior 8, Fąfara 3, Wołowiec 3, Lewandowski 3, Brzeziński 2, Ciok 2, Pawelec 1, Laskowski, Adamczyk, Tylutki, Maksymczuk.

Artykuł pochodzi z portalu portalplock.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.