Reklama

Wyróżnienie dla gostynińskiej instruktorki

Opublikowano:
Autor:

Wyróżnienie dla gostynińskiej instruktorki - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przewodnik Bernadeta Złotowska z Hufca ZHP Gostynin im. Andrzeja Małkowskiego znalazła się w gronie laureatek drugiej Gali Chorągwi Mazowieckiej ZHP „Instruktorzy Godni Naśladowania”.

Przewodnik Bernadeta Złotowska z Hufca ZHP Gostynin im. Andrzeja Małkowskiego znalazła się w gronie laureatek drugiej Gali Chorągwi Mazowieckiej ZHP „Instruktorzy Godni Naśladowania”.

Gala Instruktorzy Godni Naśladowania to istotne wydarzenie dla harcerzy i instruktorów z naszego województwa. To okazja do spotkania się ludzi, którzy swoją pasją i zaangażowaniem zarażają młodsze pokolenia. To dzięki ich zaangażowaniu, pasji, wiedzy i umiejętnościom harcerstwo na Mazowszu wciąż się rozwija.
Pierwsza edycja gali odbyła się w Płocku w 2017 roku. Druga – w Sochaczewie. Każdy z siedemnastu działających w województwie mazowieckim hufców ma prawo zgłosić po jednym kandydacie na Instruktora Godnego Naśladowania. Każdy z nominowanych powinien realizować idee twórcy światowego ruchu skautowego Roberta Baden-Powella.
Tytuł Instruktor Godny Naśladowania to swoista forma podziękowania za pracę, za którą żaden z instruktorów nie pobiera wynagrodzenia, chociaż często jest ona niesłychanie czaso- i pracochłonna. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE