Reklama

Wzmożone kontrole na drogach już w ten weekend

Opublikowano:
Autor:

Wzmożone kontrole na drogach już w ten weekend - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Mając na uwadze bezpieczeństwo na drogach powiatu gostynińskiego w najbliższy weekend oraz w przyszłą środę gostynińscy policjanci przeprowadzą akcję ,,Andrzejki 2016'.

Mając na uwadze bezpieczeństwo na drogach powiatu gostynińskiego w najbliższy weekend oraz w przyszłą środę gostynińscy policjanci przeprowadzą akcję ,,Andrzejki 2016'.

Zbliżający się weekend będzie czasem organizowania wielu imprez rozrywkowych i zabaw. Ma to związek z tradycją obchodzenia Andrzejek. Poprzez przemieszczanie się w tym czasie wielu osób może dojść do dużego zwiększenia się ruchu na drodze. Aby zapobiec działaniom takim jak kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu lub środków odurzających, czy przekraczanie dozwolonej prędkości, policjanci w najbliższych dniach będą prowadzić wzmożone kontrole na drogach naszego powiatu. Podczas akcji funkcjonariusze będą dążyć do skontrolowania jak największej liczby kierujących, aby wyeliminować z ruchu osoby pod działaniem alkoholu czy narkotyków, stwarzających ogromne niebezpieczeństwo dla innych uczestników. Policja apeluje do kierujących o ostrożną jazdę z odpowiednią prędkością i zawsze bez alkoholu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE