Reklama

Wzmożone kontrole na drogach podczas Wszystkich Świętych

Opublikowano:
Autor:

Wzmożone kontrole na drogach podczas Wszystkich Świętych - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wkrótce Dzień Wszystkich Świętych, przez co ruch na drogach znacząco się zwiększy. W związku z tym, gostynińscy policjanci od piątku rozpoczną akcję ,,Znicz 2016’’. Funkcjonariusze będą pełnić służbę głównie w rejonach cmentarzy oraz na głównych drogach miasta.

Wkrótce Dzień Wszystkich Świętych, przez co ruch na drogach znacząco się zwiększy. W związku z tym, gostynińscy policjanci od piątku rozpoczną akcję ,,Znicz 2016??. Funkcjonariusze będą pełnić służbę głównie w rejonach cmentarzy oraz na głównych drogach miasta.

W tradycji polskiej 1 listopada to czas spotkań rodzinnych przy grobach najbliższych, dlatego jak co roku w tym okresie należy spodziewać się zwiększonego ruchu na drogach, zwłaszcza w rejonie cmentarzy oraz na głównych drogach. Duży ruch to zwiększone ryzyko zaistnienia wypadków drogowych. Funkcjonariusze pełniący służbę na drogach będą między innymi: pomagać w bezpiecznym przemieszczaniu się wszystkich uczestników ruchu drogowego, reagować na wykroczenia i przestępstwa w ruchu drogowym, które są przyczynami zdarzeń drogowych oraz reagować na wykroczenia popełnianie przez pieszych i rowerzystów. 

Policjanci apelują, iż jeżeli zdecydujemy się na jazdę własnym samochodem, korzystajmy tylko z wyznaczonych parkingów, a w samochodzie nie pozostawiajmy w widocznym miejscu żadnych wartościowych przedmiotów. Wybierając się na cmentarz nie zabierajmy ze sobą większych sum pieniędzy czy biżuterii. Złodzieje będą chcieli wykorzystać panujący ruch i tłok, aby nas okraść.  Aby w tych dniach nie paść ofiarą pospolitych przestępstw, zwracajmy uwagę na swoje rzeczy osobiste i pozostawione bez nadzoru mieszkania.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE