Reklama

Wzmożone kontrole na drogach. Posypały się mandaty!

Opublikowano:
Autor:

Wzmożone kontrole na drogach. Posypały się mandaty! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj na terenie całego kraju w ramach akcji ,,Prędkość' policjanci prowadzili wzmożone kontrole na drogach. Do działań włączyli się również funkcjonariusze z Gostynina. Podczas akcji mundurowi zatrzymali blisko 40 pojazdów, a 29 kierowców ukarano mandatami za przekroczenie dozwolonej prędkości.

Wczoraj na terenie całego kraju w ramach akcji ,,Prędkość' policjanci prowadzili wzmożone kontrole na drogach. Do działań włączyli się również funkcjonariusze z Gostynina. Podczas akcji mundurowi zatrzymali blisko 40 pojazdów, a 29 kierowców ukarano mandatami za przekroczenie dozwolonej prędkości.

Podczas wczorajszych działań policjanci zwracali szczególnie uwagę na to, czy kierowcy podczas jazdy nie przekraczają dozwolonej prędkości. Najważniejszą ideą policjantów z drogówki w całym kraju jest poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Właśnie dlatego w niedzielę przeprowadzono działania ,,Prędkość'', aby eliminować z ruchu szybko poruszających się kierowców. Gostynińscy policjanci patrolowali szczególnie miejsca i odcinki dróg, na których nadmierna prędkość stanowi główną przyczynę kolizji i wypadków. W trakcie działań funkcjonariusze skontrolowali blisko 40 pojazdów, z których 29 kierowców zostało ukaranych mandatami za przekroczenie dozwolonej prędkości.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE