Reklama

Wzmożone kontrole na gostynińskich drogach

Opublikowano:
Autor:

Wzmożone kontrole na gostynińskich drogach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zbliża się długi sierpniowy weekend (12-15 sierpień). Gostynińska policja w tym okresie zwiększy liczbę policyjnych patroli, które będą pełnić służbę na drogach naszego powiatu. Głównym zadaniem mundurowych będzie czuwanie nad utrzymaniem płynności ruchu pojazdów.

Zbliża się długi sierpniowy weekend (12-15 sierpień). Gostynińska policja w tym okresie zwiększy liczbę policyjnych patroli, które będą pełnić służbę na drogach naszego powiatu. Głównym zadaniem mundurowych będzie czuwanie nad utrzymaniem płynności ruchu pojazdów.

Funkcjonariusze w stosunku do kierujących, którzy nie przestrzegają przepisów ruchu drogowego, będą stosować zasadę „Zero tolerancji”. Wszelkie działania policjantów mają na celu poprawę bezpieczeństwa podróżujących i eliminowanie z ruchu osób, które swoim postępowaniem stwarzają zagrożenie.

Przypominamy o okresowym zakazie ruchu na drogach dla pojazdów i zespołów pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 12 ton. Wymieniony zakaz obowiązywać będzie w dniach:

- 12 sierpnia w godz. 18:00 – 22:00

- 13 sierpnia w godz. 08:00 – 22:00

- 14 sierpnia w godz. 08:00 – 22:00

- 15 sierpnia w godz. 08:00 – 14:00

Pamiętajmy również o właściwym zabezpieczeniu naszych mieszkań i domów przed wyjazdem na wypoczynek. Dokładnie pozamykaj wszystkie drzwi i okna, nie zapominając o okienkach dachowych i piwnicznych. Nie zostawiaj widomych oznak swojej nieobecności. Warto też poprosić kogoś z rodziny lub zaprzyjaźnionego sąsiada o opiekę nad naszym domem.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE