Reklama

Wzmożone patrole na cmentarzu

Opublikowano:
Autor:

Wzmożone patrole na cmentarzu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziś gostynińscy policjanci wraz z uczniami LO PUL z Gostynina pełnili patrol na cmentarzu. Szczególna uwagę zwracali na osoby, które zaprzątnięte porządkami grobów bliskich pozostawiały swoje rzeczy bez opieki.

Dziś gostynińscy policjanci wraz z uczniami LO PUL z Gostynina pełnili patrol na cmentarzu. Szczególna uwagę zwracali na osoby, które zaprzątnięte porządkami grobów bliskich pozostawiały swoje rzeczy bez opieki.

W okresie Wszystkich Świętych w okolicach cmentarzy zauważalny jest wzmożony ruch. Mieszkańcy pochłonięci porządkami grobów bliskich niejednokrotnie nie zwracają uwagi na swoje bezpieczeństwo i na pozostawione bez nadzoru rzeczy osobiste. W związku z tym, policjanci razem z uczniami PUL-u pełnili dziś służbę na cmentarzu przy ulicy Ostatniej. Szczególną uwagę zwracali na zakłócanie ładu i porządku oraz akty wandalizmu. Mundurowi upominali mieszkańców o właściwym zabezpieczeniu swoich toreb i reklamówek, aby poprzez swoje postępowanie nie kusili złodziei. W trakcie dzisiejszego patrolu na terenie cmentarza przy ul. Ostatniej zostało znalezione brązowe etui z kluczami, które właściciel może odebrać u dyżurnego KPP w Gostyninie (tel. 24-235-02-22).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE