Reklama

Za alkohol i prędkość stracili prawa jazdy

Opublikowano:
Autor:

Za alkohol i prędkość stracili prawa jazdy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Tylko przez ostatnie dwa dni gostynińscy policjanci zatrzymali aż trzy prawa jazdy za dwukrotne przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym i jedno w efekcie obywatelskiego ujęcia nietrzeźwego kierowcy. Policjanci będą bacznie obserwować kierowców, którzy rażąco łamią przepisy, mające wpływ na bezpieczeństwo na naszych drogach.

Tylko przez ostatnie dwa dni gostynińscy policjanci zatrzymali aż trzy prawa jazdy za dwukrotne przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym i jedno w efekcie obywatelskiego ujęcia nietrzeźwego kierowcy. Policjanci będą bacznie obserwować kierowców, którzy rażąco łamią przepisy, mające wpływ na bezpieczeństwo na naszych drogach.

Gostynińscy policjanci stanowczo zwalczają agresywne zachowania na drogach. Jednym z jego przejawów, jest lekceważące łamanie ograniczeń prędkości. Tylko w przeciągu dwóch dni policjanci gostynińskiej drogówki zatrzymali trzech kierowców, którzy dwukrotnie przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym.  Niechlubnym rekordzistą okazał się 41-latek, który Mercedesem pędził z prędkością 118 km/h. Pozostali kierowcy również jechali z prędkością przekraczającą 100 km/h, a wszędzie obowiązywało ograniczenie do 50 km/h. Wszyscy trzej mężczyźni już stracili dokumenty i zostali ukarani wysokim mandatem, a ich „konto” zasiliło 10 punktów karnych.

Natomiast wczoraj w Klusku dzięki właściwej postawie jednego z uczestników ruchu drogowego został zatrzymany kierowca pojazdu marki Opel będący pod działaniem alkoholu. Świadek widząc pojazd poruszający się całą szerokością jezdni ujął kierowcę, zabrał mu kluczyki i poinformował o tym fakcie dyżurnego gostynińskiej jednostki. Patrol, który został skierowany we wskazany rejon zatrzymał 70-letniego kierującego. Poziom alkoholu w organizmie wykażą badania krwi, któremu został poddany 70-latek. Prawo jazdy już zostało mu odebrane przez mundurowych.

Po raz kolejny apelujemy do kierowców o zachowanie rozsądku na drodze i jazdę zgodną z przepisami. Nadmierna prędkość i kierowanie pod działaniem alkoholu to nadal główne przyczyny wypadków drogowych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE